Latgales partiju turpmāk vadīs Lāčplēsis un Maksimovs
Rīga, 26.nov., LETA. Latgales partijas vadītāji turpmāk būs bijušais Daugavpils mērs, tagad pilsētas domes deputāts Jānis Lāčplēsis un Balvu novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
Partijas valdē veiktas izmaiņas, no amata valdē atbrīvojot Krāslavas novada domes deputātu Viktoru Stikutu.
Tāpat izmaiņas paredz, ka Lāčplēsim un Maksimovam būs tiesības pārstāvēt partiju atsevišķi. Līdz šim šādas tiesības bija Lāčplēsim un bijušajai Ludzas novada domes priekšsēdētājai, tagadējai deputātei Alīnai Gendelei, kura darbu partijas valdē turpinās.
Valdē darbosies arī Saeimas deputāts Aldis Adamovičs, Augšdaugavas novada domes deputāts Vitālijs Aizbalts, Dainis Platacis un bijusī Preiļu novada domes priekšsēdētāja Maruta Plivda, kura ievēlēta arī jaunajā domes sasaukumā.
- Publicēta: 26.11.2021 10:30
- Gaļina Kudrjavceva, LETA
- © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt, citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs, kā arī aizliegts reproducēt likumīgi pieejamus darbus tekstizraces un datizraces veikšanai Autortiesību likuma izpratnē.

Komentārs redaktoram
Latgales partiju turpmāk vadīs Lāčplēsis un Maksimovs