Komandantstundas laikā Jēkabpils novadā samazināts ielu apgaismojuma līmenis
Rīga, 28.okt., LETA. Ņemot vērā valstī izsludināto mājsēdi nakts stundās, Jēkabpils novadā no plkst.21 samazināts ielu apgaismojuma līmenis, ceturtdien domes sēdē informēja novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis (LZP).
Pēc viņa paustā, pašvaldība ir konsultējusies ar Valsts policiju, kas neesot paudusi bažas par šādu lēmumu. Turklāt tiek pieļauts, ka apgaismojuma samazināšana daļu varētu atturēt no komandantstundas laikā noteikto ierobežojumu pārkāpšanas.
Aplēsts, ka pilsētā apgaismojuma samazinājums mēnesī ļaus ietaupīt 6500 eiro.
Jau ziņots, ka saskaņā ar Ministru kabineta apstiprinātajiem grozījumiem ārkārtējās situācijas rīkojumā mājsēde jāievēro līdz 15.novembrim katru nakti no plkst.20 līdz 5.
Valdības lēmums paredz, ka jebkurai personai būs aizliegums naktī no plkst.20 līdz 5 pārvietoties, ja cilvēks nevarēs uzrādīt aizpildītu apliecinājumu un personu apliecinošu dokumentu.
- Publicēta: 28.10.2021 10:46
- Gaļina Kudrjavceva, LETA
- © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt, citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs, kā arī aizliegts reproducēt likumīgi pieejamus darbus tekstizraces un datizraces veikšanai Autortiesību likuma izpratnē.

Komentārs redaktoram
Komandantstundas laikā Jēkabpils novadā samazināts ielu apgaismojuma līmenis