Liepājas slimnīcā ar Covid-19 diagnozi stacionēti četri bērni un nevakcinēta grūtniece
Rīga, 3.janv., LETA. Liepājas slimnīcā ar Covid-19 diagnozi stacionēti četri bērni un nevakcinēta grūtniece, aģentūru LETA informēja SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase.
Vakar slimnīcā ārstējās 26 Covid-19 pozitīvi pacienti, no kuriem četri atrodas reanimācijā. Vienam no viņiem nepieciešama mākslīgā plaušu ventilācija galēji smagā veselības stāvokļa dēļ. Savukārt trīs pacientiem tiek nodrošināta paaugstinātas plūsmas skābekļa terapija.
Pagājušajā diennaktī stacionārā iestājās seši Covid-19 pozitīvi pacienti.
Kā vēstīts, slimnīcās svētdien ievietoti 73 Covid-19 pacienti, savukārt izrakstīti četri sasirgušie, kopējam pacientu skaitam sasniedzot 561, liecina Nacionālā veselības dienesta informācija.
No stacionētajiem pacientiem 484 ir ar vidēji smagu slimības gaitu, savukārt 77 pacienti - ar smagu.
Kopumā līdz šim no slimnīcām Latvijā izrakstīti 23 606 Covid-19 pacienti.
- Publicēta: 03.01.2022 13:40
- Daiga Kļanska, LETA
- © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt, citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs, kā arī aizliegts reproducēt likumīgi pieejamus darbus tekstizraces un datizraces veikšanai Autortiesību likuma izpratnē.

Komentārs redaktoram
Liepājas slimnīcā ar Covid-19 diagnozi stacionēti četri bērni un nevakcinēta grūtniece