VM jau piektdien plāno valdībai iesniegt pieprasījumu mobilizācijas izsludināšanai
Rīga, 26.okt., LETA. Veselības ministrija (VM) jau piektdien, 29.oktobrī, plāno valdībai iesniegt pieprasījumu mediķu mobilizācijas izsludināšanai, šodien Ministru kabineta sēdē paziņoja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Katastrofu medicīnas centra vadītāja Dita Heiberga.
Viņa skaidroja, ka mobilizācija nozīmē to, ka tiek mērķtiecīgi plānoti un sagatavoti valsts militārās un civilās aizsardzības pasākumi valsts apdraudējuma novēršanai vai tā seku likvidācijai, izmantojot noteiktus cilvēku, materiālos un finanšu resursus.
VM prognozē, ka rīkojumu par mobilizāciju vajadzēs izsludināt 2.novembrī.
- Publicēta: 26.10.2021 15:43
- Daiga Kļanska, LETA
- © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt, citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs, kā arī aizliegts reproducēt likumīgi pieejamus darbus tekstizraces un datizraces veikšanai Autortiesību likuma izpratnē.

Komentārs redaktoram
VM jau piektdien plāno valdībai iesniegt pieprasījumu mobilizācijas izsludināšanai