E-pasts:
Parole:
Viesa pieeja
LETA 2019-08-26 11:57:09 Preses konferencē gaidāmo mācību gadu pasludina par "Tehnoloģiju gadu"
Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska piedalās preses konferencē, kurā 2019./2020.mācību gads tiek pasludināts par "Tehnoloģiju gadu", kas ļaus īstenot dažādas ar informācijas tehnoloģijām saistītas aktivitātes skolēniem, pedagogiem un sabiedrībai.
autors/avots: Paula Čurkste / LETA
LETA/ID: 24539621 Izmēri: 4795 x 3439 (3.17 MB)

Iegādes forma