LETA2012-04-25 15:38:40"Tele2" iepazīstina ar noslēgto līgumu ar "Nokia Siemens Networks"
Mobilo sakaru operatora "Tele2" valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs (no labās) un "Nokia Siemens Networks" Klientu biznesa daļas vadītājs Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs Daniels Vits piedalās preses konferencē, kurā iepazīstina ar noslēgto līgumu ar "Nokia Siemens Networks".
autors/avots: Ieva Čīka / LETA LETA/ID: 7912468 Izmēri: 2041 x 2801 (1.38 MB)
Iegādes forma
Ja Jūs vēlaties iegādāties šo fotoattēlu, lūdzu aizpildiet zemāk redzamo pieteikuma formu - ar Jums vistuvākajā laikā sazināsies LETA klientu menedžeris, lai noformētu pasūtījumu atbilstoši Jūsu vajadzībām.
*Lūdzu, aizpildiet visus anketas lauciņus.
Vārds, Uzvārds:
Uzņēmums:
Amats:
Adrese:
E-pasts:
Tālrunis:
Attēla ID:
Drošības kods:
Ievadi kodu šeit:
Lai SIA LETA tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.
Lasīt vairāk...
Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli: