Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta un pašvaldības policijas darbinieki pirms ārkārtas sanāksmes par piesārņojumu, kas radies pēc ugunsgrēka biroja ēku kompleksa "Baltais vējš" angārā un Mārupītē nokļuvušas bīstamas vielas.
autors/avots: Ieva Čīka / LETA LETA/ID: 6372253 Izmēri: 2292 x 3409 (2.80 MB)
Iegādes forma
Ja Jūs vēlaties iegādāties šo fotoattēlu, lūdzu aizpildiet zemāk redzamo pieteikuma formu - ar Jums vistuvākajā laikā sazināsies LETA klientu menedžeris, lai noformētu pasūtījumu atbilstoši Jūsu vajadzībām.
*Lūdzu, aizpildiet visus anketas lauciņus.
Vārds, Uzvārds:
Uzņēmums:
Amats:
Adrese:
E-pasts:
Tālrunis:
Attēla ID:
Drošības kods:
Ievadi kodu šeit:
Lai SIA LETA tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.
Lasīt vairāk...
Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli: