Avots
LETA
Datums
2019-08-26 11:57:21
ID
24539626
Albums
Preses konferencē gaidāmo mācību gadu pasludina par "Tehnoloģiju gadu"
Virsraksts
Preses konferencē gaidāmo mācību gadu pasludina par "Tehnoloģiju gadu"
Apraksts
Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska un "Accenture" vadītājs Latvijā, "IT Izglītības fonda" valdes priekšsēdētājs Maksims Jegorovs piedalās preses konferencē, kurā 2019./2020.mācību gads tiek pasludināts par "Tehnoloģiju gadu", kas ļaus īstenot dažādas ar informācijas tehnoloģijām saistītas aktivitātes skolēniem, pedagogiem un sabiedrībai.
Autors
LETA © Paula Čurkste
© Fotoattēlu kopēšana un izmantošana jebkurā veidā un apjomā bez rakstiskas saskaņošanas ar aģentūru LETA ir aizliegta. Jebkāda neatļauta attēlu lietošana var pārkāpt autortiesību likumus. LETA, tās fotogrāfiem vai foto partneriem pieder visas autortiesības uz publicētajiem fotoattēliem. Informācija, ko satur http://www.leta.lv, ir aizsargāta saskaņā ar LR likumdošanas, tajā skaitā autortiesību, normām.