Avots
LETA
Datums
2012-04-25 15:38:58
ID
7912481
Albums
"Tele2" iepazīstina ar noslēgto līgumu ar "Nokia Siemens Networks"
Virsraksts
"Tele2" iepazīstina ar noslēgto līgumu ar "Nokia Siemens Networks"
Īsais apraksts
Satiksmes ministrijas Sakaru departamenta direktors Edmunds Beļskis piedalās preses konferencē, kurā iepazīstina ar noslēgto līgumu ar "Nokia Siemens Networks".
Apraksts
Satiksmes ministrijas Sakaru departamenta direktors Edmunds Beļskis piedalās preses konferencē, kurā iepazīstina ar noslēgto līgumu ar "Nokia Siemens Networks".
Autors
LETA © Ieva Čīka
© Fotoattēlu kopēšana un izmantošana jebkurā veidā un apjomā bez rakstiskas saskaņošanas ar aģentūru LETA ir aizliegta. Jebkāda neatļauta attēlu lietošana var pārkāpt autortiesību likumus. LETA, tās fotogrāfiem vai foto partneriem pieder visas autortiesības uz publicētajiem fotoattēliem. Informācija, ko satur http://www.leta.lv, ir aizsargāta saskaņā ar LR likumdošanas, tajā skaitā autortiesību, normām.