LETA
2021-04-16 16:03:41
Tiešsaistes diskusija "Kad darām, tad labu!"
Mūziķe Māra Upmane-Holšteine piedalās "Mežpils alus", Rīgas domes un biedrības "Pilsēta cilvēkiem" rīkotajā tiešsaistes diskusijā "Kad darām, tad labu!", kurā pārrunā iespējas veidot Rīgas centru zaļāku.
author/source: Evija Trifanova / LETA
LETA/ID: 24609668 Size: 6271 x 4143 (5.85 MB)