LETA
2021-04-16 16:03:39
Tiešsaistes diskusija "Kad darām, tad labu!"
Diskusijas vadītājs Māris Olte piedalās "Mežpils alus", Rīgas domes un biedrības "Pilsēta cilvēkiem" rīkotajā tiešsaistes diskusijā "Kad darām, tad labu!", kurā pārrunā iespējas veidot Rīgas centru zaļāku.
author/source: Evija Trifanova / LETA
LETA/ID: 24609667 Size: 4257 x 6412 (6.50 MB)