LETA
2021-04-16 16:02:49
Tiešsaistes diskusija "Kad darām, tad labu!"
Mūziķe Māra Upmane-Holšteine piedalās "Mežpils alus", Rīgas domes un biedrības "Pilsēta cilvēkiem" rīkotajā tiešsaistes diskusijā "Kad darām, tad labu!", kurā pārrunā iespējas veidot Rīgas centru zaļāku.
author/source: Evija Trifanova / LETA
LETA/ID: 24609653 Size: 6410 x 4238 (5.49 MB)